Skip to main content

www.Rent-GPS-Israel.com

!GPS נוסעים לחו"ל? אל תלכו לאיבוד, קחו

לחו"ל GPS השכרת מכשיר   Rent a GPS to Israel  Phone & 3G Router  Driving Tips  Contact Us - צור קשר  Аренда GPS в Израиль  השכרת GPS בעברית לכל יעד   
בינלאומיים עם מספרי ארה"ב ו/או בריטניה SIM מכירה והשכרת כרטיסי > השכרת רכב בחו"ל - השוואה > Best Car Rental Deal > טיפים להשכרת רכב בחו"ל >  

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WorldSIM הינה חברת - PrePaid תשלום באמצעות טעינת כרטיס הסים מראש המאפשרת לכם לחסוך את מרבית עלויות ניוד הטלפון הנייד בחו"ל (תעריפי הנדידה) אותן גובות חברות הסלולר.

 

באמצעות שימוש (השכרה או רכישה) תוכלו להשתמש ב ™WorldSIM בכ-220 מדינות (!!!) על פני הגלובוס, תוך קבלת שיחות ללא חיוב בכ 90 מדינות מתוכן.  מדובר לרוב בחסכון של כ 95% בהשוואה לעלות בחברות הסלולר.

 

WorldSIM הינו פתרון אידיאלי לאנשים המבלים ימים רבים בחו"ל, אך גם משמשים פרטיים עושים שימוש בכרטיס וחוסכים מדי נסיעה אלפי שקלים.

 

שימוש ב ™WorldSIM אינו מחייב טעינת הכרטיס בסכומים גבוהים מראש, אלא מאפשר טעינה אוטומטית ללא התערבות כאשר יתרת השיחות מגיעה לרף מינימאלי

 

שתי קידומות אפשריות: UK (+447924) US number +1940

 

כרטיס בינלאומי זה כולל שתי קידומות אפשריות מובנות כסטנדרט ומאפשר שימוש בכל מדינה כמעט שתעלו על הדעת.

 

באמצעות חיוג למספר 160 תוכלו לאקטב את המספר האמריקני (קידומת 1+), לאחר מכן תקבלו הודעת SMS עם המספר האמריקני. 

 

כך תוכלו בקלות לעשות שימוש בכרטיס ברחבי ארה"ב ולחסוך כ 80% ממהוצאה המשוערת ביחס לשימוש במכשיר הטלפון הנייד האישי שלכם, בין אם בשיחות למדינות אחרות או שיחות מקומיות בתוך ארה"ב.

 

לצורך קבלת שיחות כאשר אתם משתמשים בכרטיס בארה"ב, נדרש ביצוע אקטיבציה, על המשתמש להפעיל את הקידומת הנ"ל אשר תאפשר לו קבלת שיחות בעלות 0.25 דולר לדקת זמן אויר או קבלת שיחות ללא תשלום באמצעות שימוש בכרטיס תחת קידומת אנגלית (44+). 

 

חסכון ענק של עד כ 95% מהעלות בהשוואה לתעריפי הנדידה הרגילים

 

העלות המינימלית של כרטיסWorldSIMהנה 0.25 דולר לדקת שיחה.  מדובר בחסכון משמעותי המתבטא באלפי שקלים ביחס לשימוש בכרטיס הטלפון המקורי שלכם

 

נדידה חופשית וקבלת שיחות ללא חיוב בכ 90 מדינות

 

עם כרטיס WorldSIMאינם משלמים כלל עבור קבלת שיחות מכ 09 מדינות שונות, אין צורך להכביר במילים או בהשוואה כלשהי בנוגע לעלות קבלת שיחה באמצעות סלקום / פלאפון או אורנג' בחו"ל.

 

כיסוי נדידה בכ 200 מדינות שונות

 

 ™WorldSIM עובד בכל מרכזי התיירות, המדינות המארחות כנסים, ויעדים עסקיים אחרים.  

 

 ™WorldSIM  פשוט יתמקד ברשת בעלת הקליטה הטובה ביותר באותו איזור בו אתם נמצאים ויחבר אתכם למפעיל המקומי באופן קל ו"שקוף".

 

תשלום מראש עבור טלפונים US ו UK

 

כאמור, בהשוואה למרבית הכרטיסים הבינלאומיים, WorldSIMמסופק עם שתי קידומות אפשריות (ארצות הברית 1+ ובריטניה 44+).  המתקשרים יכולים להתקשר אל כל אחד מהמספרים על פי העדפתם.

 

תעריפי נדידה מזעריים באמצעות חלוקה לאזורים ועלות קבועה לכל אזור

 

על מנת לחסוך עד כמה שניתן בעלות החיוג, קבלת השיחות ושליחת הודעות, ™WorldSIMנהנה מחלוקת העולם ל 6 אזורים שונים. 

 

התעריף באזורים אלו מאפשר תכנון מדויק יותר של ההוצאה משום שכל אזור הנו בעל תעריף אחר, יעוד מראש ומעבר לאזור / מדינה אחרת משנה במקצת את התעריפים של קבלת / הוצאת שיחות בבתעריף קבוע על פני כל שעות היממה (אין תעריפים שונים לשעות השיא / שפל) או עלויות נסתרות אותן אנו מגלים לאחר שחזרנו ארצה ומקבלים את החשבון המנופח.

 

טעינה נוחה בכל שעות היממה

 

במידה ותרצו לטעון את כרטיס ה WorldSIM  שברשותכם, עומדות בפניכם שלוש אופציות נוחות:

 

1.      שיחת חינם למס' 154 וטעינה אנושית באמצעות מוקד המאוייש 24 שעות ביממה

2.      רכישה באמצעות כניסה לחשבון שלכם באמצעות אתר החברה המאובטח

3.      עדכון מראש לגבי טעינה אוטומטית מתחת לרף קרדיט מסוים.

 

הפעלת ה WorldSIM  שברשותכם אינה כרוכה באגרות, עמלות או כל עלות סמויה אחרת. עם זאת, על מנת שכרטיס ה WorldSIMשברשותכם יהיה פעיל – עליכם לטעון פעם בחודש בעלות מינימלית של 1 יורו.

 

כל עוד תעשו כן, לא תאבדו את הקרדיט הקיים ובוודאי שהכרטיס יהיה פעיל, ללא מגבלת זמן או עלות נוספת.

 

ניהול החשבון / הטעינה בזמן אמת מכל מקום

 

באמצעות כניסה לאתר המאובטח של החברה תוכלו לעקוב אחר החשבון ולנהל את חשבונכם בקלות וביעילות.  כל השיחות מנוטרות בזמן אמיתי כך שעדכניות הנתונים באינטרנט תהיה מדויקת בכל זמן נתון.

 

במידה ותרצו, תוכלו לפשט לחייג למוקד האנושי במספר 187 באמצעות כרטיס ה WorldSIM  שברשותכם ולבצע כל פעולה שתרצו באמצעות נציג.

 

תוכלו גם לשלוח הודעת SMS (ללא חיוב) אשר תאפשר לכם לקבל מידע על יתרת השיחות באמצעות הודעה חוזרת.

 

שירות העברת  / הפניית שיחות (עקוב אחריי)

 

באמצעות חשבון WorldSIM  שלכם תוכלו לנתב שיחות נכנסות לכל טלפון (קווי או סלולרי) שתבחרו בכל מקום שתרצו וללא חיוב נוסף

 

שימוש ב ™WorldSIM אמנם יחסוך לכם ממון רב אך אינו מתפשר באיכות השמע.  WorldSIM™ עושה שימוש בתשתית הטלפנויה המתקדמת ביותר Tier 1  (ספק תשתית).

 

 

 

 

 

 

  קידומת אנגליה, טלפון בחו"ל, קידומות בינלאומיות, קידומות בעולם, קידומת צרפת, טלפון בחו ל, טלפון בינלאומי, טלפון ישראל, קידומות לחול, קידומת ארה"ב, מספר בינלאומי, קידומות טלפון, קידומת ישראל, בינלאומיות, מספרי טלפון, קידומות לחו"ל, חיוג מהעולם, קידומת אוסטרליה, קידומת איטליה, גרמניה קידומת, טלפון ישראלי, קידומת בינלאומית, קידומת חיוג, אינטרנט זהב טלפון, טלפון בחו"ל, קידומות חיוג לחול, טלפון בארה ב, קידומות של מדינות, חיוג מבריטניה, הארץ טלפון, כרטיס טלפון, עיר עולמית, טלפון לחו ל, קידומות סלולארי, לכל מקום בעולם ,קידומות טלפון, קידומות בעולם, אזורי חיוג בעולם, קידומות לחול, חיוג לישראל, סקייפ טלפון, גרמנית שווצרית, טלפון סקייפ, להתקשר לחול